Дорогі друзі, вітаємо вас із початком нового навчального року! Нехай навчання дається легко, інтерес до наук не згасає, а мудрі наставники допомагають у досягненні високих результатів!

понеділок, 24 жовтня 2016 р.

Міс Осінь 2016

Джерело: "Большая перемена"
Автор: Аліна Федорець, учениця 9-Б класу

   В останній робочий день перед канікулами в нас традиційно пройшов конкурс серед дівчат. Учасниці змагалися за звання «Міс Осінь 2016»  

   На мою думку, для дівчат – це можливість показати себе і свою красу, розкрити талант. У цьому році дівчат оцінювали за трьома критеріями: дефіле, візитка та талант. Судили конкурс: тренер фітнес клубу …, директор R-Models Тищенко Аріна, завуч нашої школи Левченко    В’ячеслав Олександрович, Міс Осінь 2015 Цоколова Катя, Випускник 2015 року Галенчик Володимир та наш організатор усіх свят Хомік Катерина Олександрівна.


  Мене приємно вразив наряд учасниць на дефіле – українські костюми. Це було так патріотично та весело! На візитку кожна дівчина підготувала відео-розповідь про себе та свої захоплення. Талант у кожної дівчини був особливий і усі виступили неперевершено.

   Звичайно кожна учасниця конкурсу гідна першого місця, але ж потрібно було обирати кращу з кращих. Найбільшу кількість балів набрала… Віка Таран! Учениця 9-Б класу стала переможницею у 2016 році. Почесне друге місце зайняла її однокласниця – Марія Мальцева. Дівчатка, мої привітання, ви молодці.

  Найпопулярнішою серед голосуючих інтернет-опитуваня була Вінокурова Даша. Вона набрала 160 балів.

Номінації учасниць:
Віка Таран – Міс Осінь 2016

Марія Мальцева – Віце-міс

Тетяна Глагольєва – Міс Посмішка

Вінокурова Даша – Міс глядацьких симпатій

Віталіна Оксамитна - Міс Чарівність

Дідух Діана - Міс Вишуканість

Анастасія Грідасова – Міс Натхнення

Альбіна Якименко - Міс Неординарність

Марина Корохова - Міс Талант

 
Ліза Крячко - Міс Грація   Мені сподобалась кожна із учасниць. Ви усі доклали багато зусиль і витратили свій вільний час. Кожна з вас переможниця!
 


Фото: Кристина Зубенко,учениця 9-Б класу


Немає коментарів:

Дописати коментар