Дорогі друзі, вітаємо вас із початком нового навчального року! Нехай навчання дається легко, інтерес до наук не згасає, а мудрі наставники допомагають у досягненні високих результатів!

четвер, 18 лютого 2016 р.

Інтелектуальний конкурс «PUZZLE» - граємо англійською мовою

Рубрика: "Життя класу"
Джерело: "ЗОШ І-ІІІ ст. №23"

   18 лютого 2016 року в Запорізькій ЗОШ №23 відбулася Всеукраїнська гра з англійської мови "Пазл". 52 учні з  3 по 11 класи мали нагоду позмагатися за звання Всеукраїнського та регіонального переможця. З нашого класу приймала участь Анастасія Хименко. (вона сидить у синій футболці) Кожен учасник гри отримав зошит із завданнями, розбитими на три рівні складності (по 1, 3 і 5 балів за правильну відповідь). На кожне завдання пропонувалося чотири варіанти відповідей, серед яких є лише одна правильна. Якщо учасник знайде всі правильні відповіді, то отримає 70 балів.  Виконати всю роботу треба за 60 хвилин.  
 
Нагадаємо, що завданнями Всеукраїнської гри з англійської мови "Пазл" є:
  • формування у школярів сталої зацікавленості англійською мовою, літературою та історією;
  • підвищення кваліфікації вчителів англійської мови;
  • активізація позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін;
  • надання учням можливості змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого міста.
   Звертаємо Вашу увагу на те, що Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle» проводиться відповідно до листа – висновку Національного центру «Мала академія наук» Міністерства освіти і науки України від 16.09.2013 року № 172/8/-588 про доцільність використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів інтелектуальної гри з англійської мови «Puzzle».
З правильними відповідами можна ознайомитись на веб-сайті гри за адресою http://puzzle-game.com.ua/questions_results.php

Немає коментарів:

Дописати коментар