Дорогі друзі, вітаємо вас із початком нового навчального року! Нехай навчання дається легко, інтерес до наук не згасає, а мудрі наставники допомагають у досягненні високих результатів!

середа, 17 лютого 2016 р.

Вікторина "Колиска цивілізації"

Рубрика "Життя класу"
Джерело: "Кафедра вчителів суспільно-естетичних дисциплін ЗОШ № 23"

       17 лютого, в межах тижня історії, була проведена вікторина «Колиска історії». Між собою змагалися команди 6-А класу «Хвиля історії», 6-Б класу «Чемпіони» та 6-В класу «Історичний бум».
       Вікторина складалася з 4 турів, в яких учні показали знання з історії країн Стародавнього Сходу.


У 1 турі «Калейдоскоп» юні історики мали дати відповіді на питання з географії, господарського життя, релігії та культури різних народів, що проживали в давнину. У 2 турі «Заморочки» учнів чекали логічні питання. Не зважаючи на складність, усі питання були розв’язані. Завдання 3 туру «Перевертні» полягало у тому, щоб правильно скласти літери і отримати ім’я відомих історичних діячів. У 4 турі «Ви – нам, а ми – Вам» команди по черзі ставили одна одній запитання, приготовлені заздалегідь.

       В результаті боротьби переможцями вікторини стали представники 6-Б класу «Чемпіони». Саме вони краще за інших змогли впоратися з хвилюванням і дали найбільшу кількість правильних відповідей. Команди 6-А та 6-В класів теж показали гарний результат, але їм трошки не вистачило до перемоги.

       Після підведення підсумків всі команди були нагороджені солодкими призами.

Немає коментарів:

Дописати коментар