Дорогі друзі, вітаємо вас із початком нового навчального року! Нехай навчання дається легко, інтерес до наук не згасає, а мудрі наставники допомагають у досягненні високих результатів!

вівторок, 3 квітня 2018 р.

Лекція "Стоп шкідливим звичкам"

Рубрика: "Профілактична бесіда"
Автор: Жарко Вероніка, учениця 8-А класу

     Третьго квітня сталася довгоочікувана подія – екскурсія до бібліотеки імені Ю. Гагаріна. Там на нас чекав теплий прийом. Ми прослухали лекцію про шкідливі звички. Своїми знаннями з нами щедро поділилися працівники бібліотеки, гінеколог і психолог з «Клініки, Дружньої до Молоді» і представники благодійної організації «Червоний Хрест України». Вони розповіли нам про ціну здоров'я і чинники, від якого воно залежить.
      Ми дізналися багато нового про шкоду куріння, алкоголю і наркотиків. Нам показали цікаву презентацію, захоплююче відео. Ми дізналися про історію виникнення організації «Червоний Хрест», про ту важливу місію, яку вона на себе взяла, про можливості, які вона надає учасникам волонтерського руху. Ми познайомилися з надзвичайно цікавими людьми. З бібліотеки виходили вражені та з новими знаннями. Це було дуже цікаво!

Немає коментарів:

Дописати коментар